Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRONAJATO-Pronájem bytu 1+kk se zahrádkou v Tetově okr.Pardubice

Pronájem bytu 1+kk se zahrádkou v Tetově okr.Pardubice

Nájemné:5.000 Kč + energie

Popis nemovitosti

Hledáte pronájem malého bytu se zahrádkou? Ideálně 1+kk a přitom obklopeni zelení? Zastavte se a dále nehledejte. Jste na správné adrese: Tetov, okr. Pardubice – Vaše nová adresa.

Nabízíme pronájem bytu 1+kk, o CP 27 m2 v Tetově, okr. Pardubice. Obec se nachází na hranici Pardubického a Středočeského kraje, 8 km od dálnice D11. Dům je zateplen, s novými plastovými okny a novou střechou. Byt prošel kompletní rekonstrukcí. Součástí bytu zahrádka za domem o ploše 100 m2 . Bytová jednotka vybavena kuchyňskou linkou a sporákem. Vytápění nemovitosti zajištěno sálavým stropním topením.
Okolní prostředí vybízí k procházkách a relaxaci, kde budete obklopeni přírodou. V místě obchod, restaurace, sportovní a dětské hřiště. Mateřská škola, pošta, lékař v Hlavečníku (2 km).
Adresa Tetov, ideální místo pro Vaše nové bydlení. Vhodné pro 1-2 osoby. Nájemní smlouva na dobu určitou s přednostním právem prodloužení. Budoucí nájemník si elektřinu přepisuje na sebe. Nájemné 4.100Kč + 900 Kč (záloha na vodu, společnou elektřina, čistička). Elektřinu převádí nájemník na sebe. K nastěhování od 01.06.2020 nebo dle dohody.
Vratná kauce: 10.000 Kč
Provize RK: 10.000 Kč
Rezervujte si svůj termín prohlídky. Více informací u makléře.

Kontakt

Mgr. Tomáš Veigl

Realitní makléř

Tel.: 737 132 041

E-mail: info@maklertomas.cz

www.maklertomas.cz

Konzultace on-line

Výstavba rodinných domů

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF