Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej družstevního bytu 2+1, Polská, Ústí nad Orlicí

Cena: 2.200.000 Kč

lokalita obklopena zelení

družstevní byt

59 m2 + lodžie + sklep

Popis nemovitosti

Sníte o bytě, který pro vás bude novým začátkem nové životní etapy? Chcete žít ve  městě v podhůří Orlických hor? Klidně se zastavte, uvařte si kávu nebo čaj a už dále nehledejte. V klidu si prohlédněte fotky, půdorysy a hned mi zavolejte. 

Exkluzivně nabízíme prodej družstevního bytu 2+1, v 6.NP panelového domu, o CP 63 m2, v Ústí nad Orlicí, ulice Polská.

Dispozice bytu:

Byt je v původním, ale velmi udržovaném stavu s možností zrekonstruovat dle svých představ.  V bytě plastová okna, stoupačky v plastu. Součástí bytové jednotky lodžie (3 m2 ) a  sklepní kóje (1 m2). Bytová jednotka je v současné době podnajímána, je vhodná i jako zajímavá investiční příležitost.

Dům prošel kompletní revitalizací včetně zateplené fasády, izolace a zateplení střechy, nové vstupní dveře, výtah a schránky .

Ústí nad Orlicí je městem v kraji Podorlicka v půvabném údolí na soutoku řek Tiché Orlice a Třebovky. Leží v nadmořské výšce  350 m, 150 km východně od Prahy. Dnes zde žije 14 200 obyvatel. Počátky města spadají do druhé poloviny 13. století. Jeho historický střed  s podloubími a typickými starými domy je od roku 1991 městskou památkovou zónou.

V Ústí nad Orlicí se nachází velký sportovní areál s fotbalovým a atletickým stadionem, s umělým trávníkem, volejbalovými, basketbalovými a tenisovými kurty. Součástí areálu je v roce 2000 vybudovaný Aquapark. Ve městě je dále k dispozici krytý plavecký bazén, kluziště, kuželkářská dvoudráha a bowlingové centrum. Nedaleko centra města naleznete tábořiště a loděnici v Cakli.

Ústí nad Orlicí je křižovatkou nových cyklostezek vybudovaných v letech 2007 – 2009. Na 40 km dlouhých unikátních cyklostezkách Vás čekají nevšední zážitky a bohaté sportovní vyžití. Vedou nádherným údolím řek Tiché Orlice a Třebovky do Chocně, Letohradu a České Třebové a jsou určeny pro cykloturistiku a in-line bruslení.

Podobně pestrá je i nabídka rekreace v okolí. Navštívit můžete zříceniny hradů Lanšperk, Žampach, Potštejn či Litice nad Orlicí, nebo zvolit kratší trasu podél kapliček Křížové cesty vedoucí na Andrlův chlum.

Veškerá občanská vybavenost je v těsné blízkosti bytu: základní škola (100 m), mateřská škola (200 m), dětské hřiště a obchodní centrum Nová Louže u domu, plavecký bazén ( 290 m), nemocnice (900m), Lidl (600 m), Albert (650 m). V docházkové vzdálenosti síť obchodů, restaurací a kaváren. Parkování u domu zdarma.

Ústí nad Orlicí, ideální místo pro vaše nové bydlení. Rezervujte si svůj termín prohlídky. Více informací u makléře. 

Ústí nad Orlicí

Zdroj: Město Ústí nad Orlicí

Půdorys

5

 

3

4

 

Klíčové parametry bytu

Celková cena: 2.200.000 Kč

Stavba: panelová

Vlastnictví: družstevní

Umístění objektu: klidná část obce

Podlaží: 6.NP

Výtah

Podlahová plocha: 59 m2

Lodžie: 3 m2

Sklep: 1 m2

Celková plocha: 64 m2

Voda: dálkový vodovod

Topení: dálkové

Odpady: veřejná kanalizace

Elektřina: 230V

Doprava: vlak, MHD, autobus

Energetická náročnost budovy: C (viz. níže)

Platby za byt: 5.664 Kč včetně Fondu oprav (viz níže)

Elekktřina byt: 1.370 Kč

Plyn byt: 200 Kč

PENB

Evidenční list

Návratnost investice

Kontakt

Mgr. Tomáš Veigl

Realitní makléř

T.: 737 132 041

E.: veigl@reality-proradost.cz

     info@makleri-proradost.cz

www.maklertomas.cz

GARANTOVANÝ PRONÁJEM

Rymařovské domy - výstavba

FACEBOOK

INSTAGRAM

Mgr.Tomáš Veigl


Mgr.Tomáš Veigl

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF