Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRODÁNO - Prodej rodinného domu v Kunčicích

Popis nemovitosti

Hledáte rodinný dům před rekonstrukcí, který si předěláte podle vlastních představ? Chcete žít na venkově a přitom blízko Hradce Králové? Už hledat nemusíte. Jste na správném místě: Kunčice u Nechanic, okr. Hradec Králové – Vaše nová adresa.

Exkluzivně nabízíme prodej rodinného domu 3+1, o podlahové ploše 112 m2 , v Kunčicích u Nechanic, okr. Hradec Králové. Dům byl vystavěn v roce 1909. První rekonstrukce proběhla v roce 1973, kdy byla provedena přístavba kuchyně, koupelny, záchodu a spíže, zároveň bylo zavedeno ústřední topení na tuhá paliva, zaizolování domu a podlah. V roce 1984 nová vazba a trámy. 1998 – přípojka plynu, nový kotel. Poslední výměna kotle proběhla v roce 2004.

Dům je v původním, ale velmi udržovaném stavu, čerstvě vymalován. Původní dům má střechu sedlového typu pokrytou eternitem, přístavba pultového tvaru je lepenková krytina s asfaltovým nátěrem. Nemovitost je vytápěna plynový kotlem, který zajišťuje i ohřev vody, do domu zaveden obecní vodovod.

Dispozice domu – kuchyně, jídelna, obývací pokoj, ložnice, samostatná koupelna a WC, spižírna. Součástí domu: půda ( 89 m2 ) s možností výstavby dalších pokojů ( samostatný vchod za domem)a kůlna ( 15 m2 ).

Lokalita ideální pro rodiny s dětmi, seniory, ale také pro rekreaci.

Kunčice jsou vzdálené 16 km od Hradce Králové, 16 km od Nového Bydžova a 3 km od Nechanic. V místě obchod, obecní úřad, fotbalové a dětské hřiště, veterinární lékař, Centrum volného času, jehož součástí je: Rodičovské centrum, Dětský klub Rosnička, Klub důchodců, Klub sportovců, knihovna a internetová místnost. Základní a mateřská škola, lékař, pošta v nedalekých Nechanicích ( 3 km).

Kunčice, ideální místo pro Vaše nové bydlení. Financování zajištěno smluvním partnerem. Rezervujte si svůj termín prohlídky. Více informací u makléře.


Cena: 1.690.000 Kč

Kontakt

veigl_web-foto-kopie2_optimized

Mgr. Tomáš Veigl

Realitní makléř

Tel.: 737 132 041

Email:info@maklertomas.cz

www.maklertomas.cz

 

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF