Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRODÁNO - Prodej rodinného domu 4+1 s terasou a garáží, Masarykovo náměstí, Třebechovice pod Orebem

CENA: 5.200.000 KČ

Popis nemovitosti

Hledáte velký rodinný dům se zajímavým pozemkem pro trvalé bydlení a podnikání? Sníte o domě, který pro vás bude novým začátkem nové životní etapy? Chcete žít mimo ruch Hradce Králové, ale být v jeho dojezdové vzdálenosti? Klidně se zastavte, uvařte si kávu nebo čaj a už dále nehledejte. V klidu si prohlédněte fotky, půdorysy a hned mi zavolejte. 

Ptáte se proč?

Odpověď je jednoduchá. Vy už hledat nemusíte. Třebechovice pod Orebem se vás již nemohou dočkat.

Exkluzivně nabízíme prodej prostorného rodinného domu o CP 282 m2 s obrovským potenciálem, umístěném na pozemku o ploše 743 m2. Masarykovo náměstí v Třebechovicích pod Orebem = vaše nová adresa.

Dům je v původním, ale udržovaném stavu.

Dispozice domu:    

1.NP: 2x nebytový prostor se zázemím ( 88 m2), koupelna a WC, vstup na terasu (14 m2). Část nebytových prostorů pronajata.

2.NP: prostorný byt 4+1 (139 m2)

Součástí domu nevyužitá půda. Kompletně podsklepeno – 4x sklep o CP 81 m2 a prádelna (8 m2). Jistě oceníte garáž s dílnou o ploše 42 m2.

Dům je vytápěn plynovým kotlem, k dispozici také kotel na tuhá paliva. Nemovitost osazena plastovými okny. Ohřev vody boilerem. Dům napojen na veřejný vodovod a kanalizaci.

Na okrasné zahradě můžete vytvořit ideální prostředí pro relaxaci a odpočinek.

Lokalita ideální pro rodiny s dětmi, ale také pro vícegenerační bydlení nebo podnikání. Třebechovice pod Orebem jsou vzdálené 14 km od Hradce Králové. V obci bydlí 5700 obyvatel. Město Třebechovice pod Orebem se díky svému okolí s lesy a zákoutími řeky Orlice stalo oblíbeným výletním místem. Ve městě se nachází mateřská škola, základní škola, DDM a sdružení Domeček, základní umělecká škola a městská knihovna. Třebechovice mají vlastní fotbalový stadion, koupaliště a zimní stadion. Sportovní klub působí v oblastech fotbalu, hokeje, kanoistiky, kuželek a tenisu.

Třebechovice pod Orebem, ideální místo pro vaše nové bydlení. Financování zajištěno smluvním partnerem. Rezervujte si svůj termín prohlídky. Více informací u makléře. 

Virtuální prohlídka Třebechovic pod Orebem

Stačí kliknout na odkaz a prohlédnout si veškerá zákoutí Třebechovic pod Orebem.

Odkaz:https://www.virtualtravel.cz/export/trebechovice-pod-orebem/

ZDROJ: www.trebechovice.cz - OFICIÁLNÍ WEB MĚSTA

Půdorysy domu

1.NP

2.NP

Plány domu

Technický zpráva nemovitosti

K dispozici u makléře nemovitosti

Kontakt

Mgr. Tomáš Veigl

Realitní makléř

T: 737 132 041

E: info@maklertomas.cz

www.maklertomas.cz

Výstavba rodinných domů

FACEBOOK

Mgr.Tomáš Veigl


Mgr.Tomáš Veigl

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF