Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRODÁNO - Prodej rodinného domu 4+1 se zahradou, bazénem, garážovým stáním a úžasnou přírodou, Třebihošť - Zvičina, okr. Trutnov

 CENA: 4.800.000 KČ

Popis nemovitosti

Hledáte rodinný dům se zajímavým pozemkem pro trvalé bydlení nebo rekreaci? Sníte o domě, který pro vás bude novým začátkem nové životní etapy? Chcete žít v Podkrkonoší mimo ruch města?

Klidně se zastavte, uvařte si kávu nebo čaj a už dále nehledejte. Prohlédněte fotky, půdorysy a hned mi zavolejte. 

Ptáte se proč?

Odpověď je jednoduchá, vy už hledat nemusíte. Třebihošť - Zvičina, okr. Trutnov na vás již čeká.

Exkluzivně nabízíme prodej rodinného domu o CP 153 m2 na pozemku 776 m2, který se nachází zhruba 2,2 km od centra obce Třebihošť, na Zvičině. Dům byl vystavěn zhruba před 120 lety. Původní část domu je cihlová na kamenné podezdívce. Přístavby z plynosilikátu a veranda je dřevěné trámkové konstrukce s výplní z polystyrenu. V 60 letech byla provedena izolace stěn proti zemní vlhkosti. V letech 2000 - 2005 přístavba ložnice, koupelny a WC v zadní částí domu, nové rozvody vody, elektřiny a odpadů, ústřední vytápění, výměna oken, zateplení stěn verandy, oprava a částečná výměna stropních trámů vč. nového podhledu ze sádrokartonu, nové schodiště do podkroví, vybudování podkrovních pokojů vč. tepelné izolace krovu a výměna střešní krytiny a klempířských konstrukcí.

Dispozice domu:

1.NP: kuchyně, ložnice, obývací pokoj, veranda, koupelna, WC, chodba

2.NP: Pokoj 1, pokoj 2, terasa

Vytápění ústřední teplovodní s kotlem na tuhá paliva a elektrokotlem, na verandě krbová vložka, ohřev TUV v elektrickém bojleru.

Okrasná zahrada přímo vybízí k relaxaci a odpočinku. Zahrada je lemována množstvím okrasných květin a dřevin. Milovníci skalky budou jistě ve svém živlu. V parných dnech k dispozici zapuštěný bazén. Pro plechového miláčka připraveno zastřešené parkovací stání na okraji pozemku.

V Třebihošti žije se sloučenými obcemi 453 obyvatel.  Ideální místo pro rodiny s dětmi, ale i pro seniory, kteří touží po klidném bydlení nebo víkendovém úniku z velkoměsta. V místě Obecní úřad, mateřská škola RADOST, prodejna, kadeřnictví, motorest, kaple. Spolky – český svaz žen, Dobrovolní hasiči, Svaz zahrádkářů atd. Dále pak v lokalitě Zvičina Raisova chata a kostel sv. Jana Nepomuckého.  Zvičina je populárním turistickým cílem. Za příznivých sněhových podmínek jsou v provozu lyžařské vleky. Zvičina je také rájem pro houbaře. Obec z hlediska dostupnosti je vázána na Dvůr Králové nad Labem, který je vzdálen cca 10 km.

Třebihošť, ideální místo pro vaše nové bydlení. Financování zajištěno smluvním partnerem. Rezervujte si svůj termín prohlídky. Více informací u makléře. 

Zvičina

Zdroj:Jan Faktor

Více informací

Celková cena:5.460.000 Kč

Vlastnictví: osobní

Umístění objektu: klidná část obce

Podlaží: 1.NP + podkroví

Dispozice: 4+1

Pozemek: 776 m2

Podlahová plocha: 153 m2

Sklep: 6 m2

Bazén

Garážové stání

Zděná kůlna

Dřevěná kůlna - 2x

Voda: vrtaná studna (38 m)

Topení: ústřední elektrické, kotel na tuhá paliva, krbová kamna

Odpady: svedeny do žumpy

Elektřina: 230V, 380V

Doprava: osobní automobil, autobus

Energetická náročnost budovy: G

 

PENB

penb_1 

Kontakt

veigl_web-foto

Mgr. Tomáš Veigl

Realitní makléř

T.: 737 132 041

E.: inffo@maklertomas.cz

www.maklertomas.cz

Výstavba rodinných domů

Facebook

Mgr.Tomáš Veigl


Mgr.Tomáš Veigl

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF