Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem komerčního prostoru, 205 m2, Hanzlova, Holice

CENA: 25.000 Kč + poplatky

Popis nemovitosti

Hledáte nové prostory pro své podnikání? Hledáte místo, kde budete v klidu a spokojeně naplňovat své sny a cíle? Je vaším snem kavárna, vinárna, salón krásy, fitness centrum, kosmetické studio, relaxační centrum?

Zastavte se, dál nehledejte, uvařte si kávu nebo čaj. V klidu si prohlédněte veškeré fotky, půdorysy a zavolejte mi pro domluvení prohlídky.

Nebytové prostory , o užitné ploše 205 m2 se nachází v .PP podlaží cihlové budovy, která prošla kompletní rekonstrukcí v roce 2022.

Prostory jsou připraveny tak, aby si je nájemce mohl dokončit dle svých představ a plánů.

Celá budova je zateplená, s novou fasádou, plastovými okny a radiátory s termostatickými hlavicemi. Vytápění zajištěno elektrokotlem. Do objektu bezbariérový přístup. Jako bonus získáváte k pronajímanému prostoru vyhrazená parkovací stání.

Město Holice leží na rozhraní Polabské nížiny a podhůří Orlických hor, v severní části Pardubického kraje, uprostřed pomyslného trojúhelníku měst Pardubice (20 km), Hradec Králové (24 km) a Vysoké Mýto (20 km). Holice jsou proto důležitou silniční křižovatkou a přirozeným spádovým městem celého mikroregionu. V místě veškerá občanská vybavenost: mateřská škola (5x), základní škola(3x), Gymnázium Dr.Emila Holuba, Střední škola automobilní, Dům dětí a mládeže, dětské hřiště (8x), městská sportovní hala a stadion, všesportovní areál, Sokolovna, Městský úřad, pošta, vlakové a autobusové nádraží, síť obchodů, restaurace atd. V Holicích se nacházejí dva parky –Sokolský a Městský park. K 1. lednu 2020 v Holicích žilo 6 581 obyvatel.

Nájemné 25.000+ energie (bude nastaveno dohodou) dle účelu využití

Vratná jistota: dle dohody

Provize RK: 40.000 Kč

Adresa Hanzlova, Holice, ideální místo pro vaše nové podnikání. Rezervujte si svůj termín prohlídky. Více informací u makléře.

Fotogalerie

Video Holice

Zdroj: PRO Holice

Kontakt

Mgr. Tomáš Veigl

Realitní makléř

T.: 737 132 041

E.: info@makleri-proradost.cz

     veigl@reality-proradost.cz

www.maklertomas.cz

GARANTOVANÝ PRONÁJEM

Rýmařovské domy - výstavba

FACEBOOK

INSTAGRAM

Mgr.Tomáš Veigl


Mgr.Tomáš Veigl

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF