Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej rodinného domu 5+1 , Lochenice, okr. Hradec Králové

 

 

CENA: 6.250.000 Kč

 

Popis nemovitosti

Hledáte velký rodinný dům se zajímavým pozemkem pro trvalé bydlení nebo rekreaci? Sníte o domě, který pro vás bude novým začátkem nové životní etapy? Chcete žít mimo ruch Hradce Králové, ale přitom v jeho těsné blízkosti? Klidně se zastavte, uvařte si kávu nebo čaj a už dále nehledejte. V klidu si prohlédněte fotky, půdorysy a hned mi zavolejte. 

Ptáte se proč?

Odpověď je jednoduchá. Vy už hledat nemusíte. Lochenice, okr. Hradec Králové na vás již čekají.

Exkluzivně nabízíme prodej nedokončeného rodinného domu o CP 172 m2 na mírně svažitém pozemku směrem na jih o ploše 910 m2. K pozemku náleží podíl ve výši 1/3 na příjezdové komunikaci o celkové ploše 185 m2 navazující na obecní komunikaci.

Objekt je klasickou zděnou stavbou ve většině z POROTHERMU. Stropy jsou hurdiskové do patek, pouze nad kuchyní dřevěný, prkenný. Sedlovou střechu mimo jiné tvoří tepelná izolace ORSIL 160 mm, hydroizolace a kanadská šindel. Podlahy s vrstvou hydroizolace, tepelné izolace KINGSPAN 100 mm atd. V domě plastová okna a dveře, elektroinstalace v mědi. Vytápění zajišťuje lokální kotel na tuhá paliva (uhlí, dřevo), který je umístěn ve sklepě. Zděný komín s keramickou vložkou SCHIEDEL. Odpady jsou svedeny do ocelové žumpy. Dům napojen na vlastní vrtanou studnu. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Dostavbu domu je nutné zakončit kolaudací. 

Dispozice domu:

1.NP: kuchyně, ložnice, obývací pokoj, koupelna s WC, chodba, terasa

2.NP: pokoj 1, pokoj 2, pokoj 3, příprava pro koupelnu nebo další pokoj, půda(šatna), balkon

Stávající dispozice domu 5+1 je možné rozšířit o další místnost a šatnu. Sádrokartonové příčky umožní změnit celou dispozici a upravit dům na vícegenerační.

Na okrasné zahradě můžete vytvořit ideální prostředí pro relaxaci a odpočinek. Pozemek je zčásti lemován tújemi a živým plotem, čímž vám zaručí soukromí.

Lokalita ideální pro rodiny s dětmi, ale také pro vícegenerační bydlení. Lochenice jsou vzdálené 8 km od Hradce Králové. V obci bydlí 609 obyvatel. V místě: ochod, zastávka MHD-linka č. 15, hasiči, veterina, obecní úřad a knihovna. V brzké budoucnosti, 12 2021, nájezd na dálnici D11 (Hradec Králové - Praha), v současné době vzdálen 9 km. Předměřice (2 km): základní a mateřská škola, dětský a praktický lékař pro dospělé, zubní lékař. Smiřice (6 km): mateřská a základní škola, městský úřad, knihovna, restaurace, sportovní areál, zdravotní středisko atd.

Lochenice, ideální místo pro vaše nové bydlení. Financování zajištěno smluvním partnerem. Rezervujte si svůj termín prohlídky. Více informací u makléře. 

Fotogalerie

Hradec Králové

 

Zdroj: Statutární město Hradec Králové

 

 

Plány domu

 rdlochenice-1np-pdf

rdlochenice-2np-pdf  

rez_1-1_1 

Kontakt

veigl_web-foto

Mgr. Tomáš Veigl

Realitní makléř

T: 737 132 041

info@maklertomas.cz

www.maklertomas.cz

Výstavba rodinných domů

www.facebook.com/maklertomas.cz

Mgr.Tomáš Veigl


Mgr.Tomáš Veigl

Kontaktní formulář