Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRODÁNO - Luxusní byt 1+1, Hradec Králové

Popis nemovitosti

Hledáte byt, hledáte nový domov v Hradci Králové? Ideálně 1+1? Zastavte se, oddechněte si a dále nehledejte. Jste na správné adrese: Šantrochova ulice, Hradec Králové – Vaše nové bydliště.

Exkluzivně nabízíme prodej bytu 1+1, 37 m2 v Hradci Králové. Bytová jednotka se nachází ve 3.NP panelového domu s výtahem. Dům prošel kompletní revitalizací včetně nové střechy a zateplené fasády, v celém domě plastová okna.

Byt prošel velmi od 03 – 08 2017 náročnou rekonstrukcí podle architektonické studie Ing. Arch. Petry Hellerové. Základní myšlenkou bylo zachování dispozice bytu 1+1 s požadavkem poskytnutí maximálního úložného prostoru, což bylo beze zbytku splněno. Ve vstupní chodbě oceníte vestavěný botník a vestavěnou skříň pro oděvy. Kuchyně (7,45 m2) – kuchyňská linka je řešena na obou stranách kuchyně. V lince je umístěna varná plynová deska, nerezový dřez a myčka nádobí. Na protější straně nechybí potravinová skříň. Pod pracovní deskou je zabudovaná lednička s mrazákem, výsuvná deska nahrazující jídelní stůl. Obytný pokoj (16,45 m2) splňuje multifunkční charakter, s funkcí ložnice a obývacího pokoje. Pokoj poskytuje velké množství úložného prostoru díky integrovaným skříňkám pod stropem. Koupelna (4,25 m2) je sloučena s WC, která disponuje sprchovým koutem a vysokou skříň pro umístění pračky s úklidovými prostředky. Na podlahách je položena nová lamelová podlaha s dřevěnou dýhou.

Byt, s ohledem na lokalitu, je ideální volbou pro nový domov nebo investiční záměr. V místě veškerá občanská vybavenost: zastávka MHD ( 200 m), základní a mateřská škola (650 m), pošta ( 550 m), Poliklinika III (2 km), ZOOVET (250 m), Duran grill (170 m), OC Futurum (2,5 km), Fakultní nemocnice (1 km), Magistrát města (4 km). Samozřejmostí jsou i drobné obchody, restaurace, kavárny.

Šantrochova ulice, ideální místo pro Vaše nové bydlení. Financování zajištěno smluvním partnerem. Tento krásný byt s maximálně využitým prostorem si zamilujete na první pohled, proto si rezervujte termín své prohlídky.

Kontakt

Mgr. Tomáš Veigl

Realitní makléř

Tel.: 737 132 041

info@maklertomas.cz

www.maklertomas.cz

 

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF