Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej novostavby domu 4+kk v Nedošíně, okr. Svitavy

Cena: 6.996.000 Kč

Popis nemovitosti

Je vaším snem novostavba rodinného domu? Ideálně v blízkosti Litomyšle a dispozicí 4+kk? Zastavte se a dále nehledejte. Už jste našli: Nedošín u Litomyšle, okr. Svitavy – Vaše nová adresa.

Exkluzivně nabízíme prodej novostavby rodinného domu Largo 98, který se svým jednoduchým půdorysem přizpůsobí každé parcele. Při pořádání rodinných oslav nebo posezení s přáteli jistě oceníte obývací pokoj spojený s kuchyňským koutem. Můžete se z něj francouzským oknem vydat přímo na prosluněnou terasu. V bungalovu se nachází i dostatek místa pro ložnici, koupelnu a dvě další obytné místnosti. Obývací pokoj spojený s kuchyňským koutem tvoří plochu 27,5 m2. Prostorná ložnice sousedí s koupelnou, která svými rozměry postačí celé rodině. Důležitou součástí domu je také zádveří, díky kterému nebudete do bytu nosit nečistoty z bot a návštěva si bude mít kde odložit kabáty. V ceně domu: základová deska, fotovoltaický systém, tepelné čerpadlo (vzduch-vzduch), pevně garantovaná cena (od podpisu po realizaci). Kalkulace a poradenství ZDARMA.

V typovém provedení je dům řešen jako 4+kk na rovinatém pozemku o CP 850 m2, v obci Nedošín u Litomyšle. V místě dětské a sportovní hřiště, restaurace, SDH Nedošín. Veškerá občanská vybavenost jako mateřská a základní škola, dětský a praktický lékař atd. v nedaleké Litomyšli vzdálené od obce 4 km. Do obce zajíždí autobus.

Uvedená cena je kompletní a vztahuje se k uvedenému typu domu na pozemku. Samotný pozemek lze koupit za cenu 2.650.000 Kč.

Lokalita ideální pro rodiny s dětmi, pro milovníky venkova, klidu a relaxace.

Rezervujte si svůj termín prohlídky a konzultace výstavby. Více informací u makléře.

 

Fotogalerie

Pozemek Nedošín

Kontakt

veigl_web-foto

Mgr. Tomáš Veigl

Realitní makléř

T.: 737 132 041

E.: info@makleri-proradost.cz

www.maklertomas.cz

JISTÝ PRONÁJEM

Rýmařovské domy - výstavba

FACEBOOK

INSTAGRAM

Mgr.Tomáš Veigl


Mgr.Tomáš Veigl

Kontaktní formulář