Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pozemek pro výstavbu rodinného domu, 850 m2, Nedošín, okr. Svitavy

2.440.000 Kč

Popis nemovitosti

Hledáte pozemek pro výstavbu rodinného domu? Ideálně v blízkosti Litomyšle? Zastavte se a dále nehledejte. Už jste našli: Nedošín u Litomyšle, okr. Svitavy – Vaše nová adresa.

Exkluzivně nabízíme rovinatý pozemek o CP 850 m2, v obci Nedošín. V současné době je pozemek veden jako zahrada, ale na základě platného Územního plánu je určen pro výstavbu rodinného domu s prostorovým uspořádáním: maximálně 1.NP + podkroví s výškou 7,5 m. Veškeré inženýrské sítě: plyn, voda, kanalizace na pozemku,  elektřina na sousedním pozemku, cca 4m daleko od hranice pozemku– vyjádření dodavatelských společností k dispozici.

V rámci našich služeb zajistíme výstavbu nízkoenergetických a pasivních rodinných domů s téměř nulovou spotřebou energií. Díky moderním systémům dosahují domy vynikajících parametrů.

Jako ideální z hlediska okolní zástavby doporučujeme rodinný dům Largo 98, který se svým jednoduchým půdorysem přizpůsobí každé parcele. V typovém provedení je řešen jako 4+kk. Při pořádání rodinných oslav nebo posezení s přáteli jistě oceníte obývací pokoj spojený s kuchyňským koutem. Můžete se z něj francouzským oknem vydat přímo na prosluněnou terasu. V bungalovu se nachází i dostatek místa pro ložnici, koupelnu a dvě další obytné místnosti. Obývací pokoj spojený s kuchyňským koutem tvoří plochu 27,5 m2. Prostorná ložnice sousedí s koupelnou, která svými rozměry postačí celé rodině. Důležitou součástí domu je také zádveří, díky kterému nebudete do bytu nosit nečistoty z bot a návštěva si bude mít kde odložit kabáty. V ceně domu: základová deska, fotovoltaický systém, tepelné čerpadlo ( vzduch-vzduch), pevně garantovaná cena ( od podpisu po realizaci). Kalkulace a poradenství ZDARMA.

Nedošín je částí města Litomyšl . Pozemek se nachází se v klidné části malebné obce se 311 obyvateli. V místě dětské a sportovní hřiště, restaurace, SDH Nedošín. Veškerá občanská vybavenost, mateřská, základní škola, dětský a praktický lékař atd., je v nedaleké Litomyšli vzdálené od obce 4 km. Do obce zajíždí autobus

Pozemek ideální pro rodiny s dětmi, vícegenerační bydlení, pro milovníky venkova, klidu a relaxace.

Rezervujte si svůj termín prohlídky a konzultace výstavby. Více informací u makléře.

Videoprohlídka

Fotogalerie

Nedošín u Litomyšle

Zdroj: Karel Čuda

Kontakt

veigl_web-foto

Mgr. Tomáš Veigl

Realitní makléř

T.: 737 132 041

E.: info@makleri-proradost.cz

www.maklertomas.cz

Výstavba rodinných domů

FACEBOOK

 

Mgr.Tomáš Veigl


Mgr.Tomáš Veigl

Kontaktní formulář