Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRONAJATO - Pronájem bytu 3+kk se zahrádkou, Tetov, okr. Pardubice

CENA: 9.000 Kč

(nájemník převádí elektřinu na sebe)

Popis nemovitosti

Hledáte pronájem bytu se zahrádkou a parkovacím stáním? Ideálně 3+kk a přitom obklopeni zelení? Zastavte se a dále nehledejte. Jste na správné adrese: Tetov, okr. Pardubice  – Vaše nová adresa.

Nabízíme pronájem bytu 3+kk, o CP 66 m2 v Tetově, okr. Pardubice. Obec se nachází na hranici Pardubického a Středočeského kraje, 8 km od dálnice D11. (Hradec Králové – Praha), Chlumec nad Cidlinou (11km), Týnec nad Labem (9km), Řečany nad Labem (9km), Přelouč (16km), Kolín (22km).

Dům je zateplen, s novými plastovými okny a novou střechou. Součástí bytu zahrádka za domem o ploše cca 100 m2 . Bytová jednotka je vybavena kuchyňskou linkou a sporákem se sklokeramickou deskou.  Ohřev vody bojlerem, vytápění zajištěno moderním stropním sálavým topením.

Okolní prostředí vybízí k procházkách a relaxaci, kde budete obklopeni přírodou. V místě obchod, sportovní a dětské hřiště. Mateřská škola, pošta, lékař v Hlavečníku (2 km).

Adresa Tetov, ideální místo pro Vaše nové bydlení.

Nájemní smlouva na dobu určitou s přednostním právem prodloužení. Budoucí nájemník si elektřinu přepisuje na sebe. Ihned k nastěhování.

Nájemné včetně služeb: 9.000Kč 

Vratná kauce: 20.000 Kč

Rezervujte si svůj termín prohlídky. Více informací u makléře.

 

Kontakt

Mgr. Tomáš Veigl

Realitní makléř

T.: 737 132 041

E: info@maklertomas.cz

www.maklertomas.cz

Výstavba rodinných domů

Facebook

Mgr.Tomáš Veigl


Mgr.Tomáš Veigl

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF