Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRONAJATO - Pronájem bytu 3+kk po rekonstrukci, Velim, okr. Kolín

Popis nemovitosti

Hledáte pronájem bytu na Kolínsku? Ideálně 3+kk? Zastavte se a dále nehledejte. Jste na správné adrese: Velim – Palackého ulice – Vaše nová adresa.
Exkluzivně nabízíme pronájem bytu 3+kk, o CP 74 m2, ve Velimi, okr. Kolín. Byt se nachází ve 2.NP zatepleného domu, který prošel v roce 2018 rekonstrukcí a byl přestavěn na nové bytové jednotky.

Dispozice bytu:
Obývací pokoj s kuchyňským koutem ( 24 m2 )
Pokoj 1 (13 m2)
Pokoj 2 (11m2 )
Koupelna (4 m2)
WC (1 m2)
Chodba (7 m2)

Kuchyňský kout je vybaven novou, moderní linkou s varnou deskou a troubou a je propojen otevřeným prostorem s obývacím pokojem. Byt dále disponuje 2 samostatnými pokoji. Koupelna nabízí sprchový kout a prostor pro pračku.
V obytných místnostech plovoucí podlaha, na chodbě, v koupelně a WC dlažba. Byt disponuje plastovými okny a radiátory s termostatickými hlavicemi. Ohřev vody bojlerem a vytápění zajišťuje moderní elektrokotel umístěný na toaletě. K bytu náleží prostorný sklep (14 m2), ideální pro uskladnění kol, lyží atd. Parkovací stání pro 2 automobily před domem.

V obci veškerá občanská vybavenost: ZŠ T.G. Masaryka, mateřská škola, Multifunkční hala u ZŠ T.G. Masaryka, hřiště FC Velim, dětské hřiště, praktický, dětský a zubní lékař, dům pro seniory, pošta, knihovna, obchody, restaurace atd.

Velim je největší obcí Kolínska, ležící 10 km západně od tohoto města a s více jak 2150 obyvateli.
Obec Velim se nalézá poblíž dálnice D11 Praha - Poděbrady a státní silnice I.třídy Kolín - Praha. Dopravní dostupnost je sjezdem na 39 km z dálnice D11 Praha - Poděbrady a následně silnicí I.třídy Poděbrady - D11 - Kolín. Obcí prochází hlavní železniční koridor Praha - Kolín, který je součástí mezinárodní trasy Berlín - Praha - Vídeň.

Adresa Velim-Palackého, ideální místo pro Vaše nové bydlení. Ideální lokalita, která nabízí soukromí, dostatek přírody a volnočasových aktivit.

Volný od 01.04.2023 nebo dle dohody.


Nájemné 14.000 Kč
Poplatky spojené s užíváním bytu: 5.000 Kč
Celková cena: 19.000 Kč
Vratná kauce: 19.000 Kč
Provize RK: 19.000 Kč
Rezervujte si svůj termín prohlídky tohoto krásného bytu. Více informací u makléře.

Kontakt

veigl_web-foto

Mgr. Tomáš Veigl

Realitní makléř

T.: 737 132 041

E.: info@makleri-proradost.cz

     veigl@reality-proradost.cz

www.maklertomas.cz

JISTÝ PRONÁJEM

Rýmařovské domy - výstavba

FACEBOOK

INSTAGRAM

 

 

Mgr.Tomáš Veigl


Mgr.Tomáš Veigl

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF