Reference

Dobrý den pane Veigl, ještě jednou bych chtěla poděkovat za perfektní spolupráci při prodeji nemovitosti. S přáním hezkého dne a úspěchů ve Vaší práci. Mária,H. a Jolana L., Smiřice

Mária H., Jolana L., prodej domu Smiřice

Vážená paní Veiglová, vážený pane Veigle, ráda bych Vám ještě jednou poděkovala za pomoc při prodeji chaty. Situace kolem prodeje byla složitá pro naprosto nevstřícný postoj nového majitele pozemků. Jen díky Vaší profesionalitě a nasazení se podařilo vše dotáhnout do zdárného konce a mé spokojenosti. Slibuji Vám, že pokud někdo z mého okolí bude potřebovat služby při prodeji nebo koupi nemovitosti, ráda Vás doporučím s vědomím, že doporučuji nejvyšší kvalitu služby a profesionalitu. Ještě jednou děkuji a přeji Vám úspěšnou činnost a stálé zdraví. S pozdravem Hana T., Pardubice

Hana T., prodej chaty Kunčí

S panem magistrem Veiglem jsme se poprvé sešli kvůli prodeji bytu v Hradci Králové. Oproti jiným makléřům (kterých se tam sešlo několik) působil velmi důvěryhodně a solidně. Takže jsme si vybrali jeho. A naše volba se nám velmi vyplatila. Pan magistr má naprosto profesionální přístup, všechno nám bez problémů vysvětlil, o nic jsme se v rámci prodeje nemuseli starat. Všechno precizně a profesionálně zařídil včetně právních náležitostí. Několikrát k nám ochotně zajel domů s různými dokumenty, které jsme kvůli časové vytíženosti nemohli podepsat jindy než večer doma. A to nebydlíme zrovna blízko Hradce. Moc se nám též líbilo, jak jsme byli stále v obraze dění kolem prodeje bytu, aniž bychom se museli nutně vidět. Co šlo nám posílal mailem, prezentací bytu počínaje a schvalováním různých schůzek a znění smluv konče. Vždy nám ochotně zvedl telefon, často i ve večerních hodinách, poněvadž jsme dřív nemohli. Byt jsme díky němu prodali během několika týdnů a za cenu, která s rezervou splňovala naši představu. Pokud bychom potřebovali řešit reality, určitě bychom se velmi rádi a s úctou na pana magistra opět obrátili. Gabriela a MVDr. Martin K.

Gabriela a MVDr. Martin K. - Prodej bytu 2+kk, Hradec Králové

Vážený pane Veigle dovolte abychom Vám poděkovali za profesionální přístup realitního makléře k zákazníkovi.  Odvedl jste příkladnou a rychlou práci při prodeji naší chatky v zahrádkářské osadě  Lázně Bohdaneč. Celá tato akce t.j. od podpisu zprostředkovatelské smlouvy až k podpisu smlouvy s kupujícím trvala pouhých 35 dní !! To se skutečně nevidí. Vždy bylo vše perfektně připraveno, veškeré smlouvy a podklady k prodeji a každý krok byl s námi konzultován. Já i manželka Vás  budeme s klidným svědomím doporučovat pro lidský a profesionální přístup k zákazníkovi. Přejeme  zdraví a hodně elánu v práci. Jaroslava a Ladislav S., Pardubice

Jaroslava a Ladislav S., Prodej chaty Lázně Bohdaneč

Nemohu jinak než udělit pět hvězdiček z pěti možných. Vstřícnost, komunikativnost, spolehlivost a maximálně profesionální přístup! Děkuji za Vaše služby pane Veigl.

Milan B., pronájem bytu 2+kk, Gorkého, Pardubice

Skvělý realitní makléř. Ke své práci přistupuje profesionálně a ví co dělá. Spolupráce s panem Veiglem byla od prvního setkání po předání bytu naprosto bez problémů. Vždy nám byl schopen odpovědět na všechny otázky. Váš profesionální přístup propojený s flexibilitou byl profesionální. Rádi jsme s Vámi spolupracovali a pokud bysme věděli o někom, kdo by chtěl prodat nebo sháněl nemovitost, tak Vás s radostí doporučíme a budeme Vaši skvěle odvedenou práci prezentovat dál. Vřele doporučuji

Darina a Radoslav S., prodej družstevního bytu 3+1, Markovická, Hradec Králové

Makléř Tomáš jednal korektně a pracoval velmi rychle. S jeho službami jsem byl spokojen mohu jen doporučit. Děkuji

Tomáš P., pronájem bytu 2+kk, Pardubice

Tomáš Veigl je člověk na svém místě! S pronájmem bytu mi rychle a profesionálně pomohl. Jeho služby určitě doporučuji .

Mgr. Filip P., pronájem bytu 1+kk, Pardubice

Se službami pana Veigla jsme byli maximálně spokojeni. Je velmi profesionální, spolehlivý. Koupě reality proběhla bez starosti a bez komplikací. S takovou ochotou jsme se ještě nesetkali. Pana Veigla vřele doporučuji a je radost s ním spolupracovat.

Jiřina T., koupě bytu 2+1 Řečany nad Labem

Pan Veigl, se ženou, mě kontaktovali jako pronajímatele s nabídkou pomoci při hledání nájemníků. Po mnoha špatných zkušenostech s jinými realitními agenturami jsem nejprve přistupoval ke spolupráci s nedůvěrou, ale přímé jednání, časová flexibilita i rychlost s jakou byl vesnický byt obsazen solidními nájemníky za dobrou cenu mě velice příjemně překvapily. Zvláště oceňuji kvalitní inzerci, prověření nájemníků i kompletní zajištění všech formalit. S panem Veiglem se těším v budoucnu na další spolupráci.

Ing. Michal K., pronájem bytu 3+1, Červeněves

Dobrý den, úvodem bych chtěl poděkovat za spolehlivé služby Vaší realitní kanceláře, především však panu Veiglovi, který je profesionálním realitním makléřem, což většina lidí z tohoto oboru není. Pan Veigl má profesionální a lidský přístup a není pro něj prioritní pouze honba za penězi svých klientů. Nikdy nám nic nevnucoval, a nemlžil ... veškeré informace o bytě který jsme kupovali nám řekl popravdě a kdykoliv jsme potřebovali další, bez okolků nám je zjistil a to i po pracovní době. Koupi s námi doklepal do zdárného konce. Panu Veiglovi tímto chceme poděkovat.

Josef a Jana Ch., koupě bytu 3+1, Ústí nad Labem

Vážený pane magistře, v pátek pro mne skončila akce „kulový blesk“. Je mou milou povinností poděkovat Vám za profesionální přístup realitního makléře. Přiznám se, že jsem z prodeje našeho bytu a následného získání nového bytu měl obavy. Dnes vím, že jsem zvolil správného realitního makléře a vše tak proběhlo hladce, Vaší zásluhou. Já Vás mohu s klidným svědomím doporučit i svým známým a přátelům. Vám osobně přeji pevné zdraví, co nejméně stresových situací, zvláště v této adventní době. Celé rodině pak pohodové Vánoce a v Novém roce vedle zmíněného zdraví také hodně sil a elánu.

PHDr. Jiří a Jitka N., prodej bytu 4+1 Gagarinova, Hradec Králové a koupě bytu 3+1 Štefánikova, Hradec Králové

Pana Tomáše Veigla jako specialistu přes reality mohu jen doporučit. Odvedl vynikající práci při prodeji starého bytu v Hradci Králové i koupi nového v Praze 5. Vždy měl vše připraveno včas, veškeré smlouvy, dokumenty, podklady perfektně zpracované, nikdy nebyl žádný zádrhel. Jim vytvořená 3D prezentace bytu k prodeji je pro mě žhavou novinkou na trhu. Velmi oceňuji videoprohlídku. Je vidět, že mu na kvalitní a poctivě odvedené práce záleží. Přeji hodně spokojených zákazníků.

RNDr. Grigor a RNDr. Diana H., prodej bytu 3+1 Hradec Králové, koupě bytu 4+1 Praha 5 - Stodůlky

Realitního makléře pana Veigla jsem si vybrala ( na doporučení) na pomoc při prodeji zděděné nemovitosti. S jeho službami jsem byla maximálně spokojená, celý prodej proběhl bez komplikací. Zvláště bych chtěla vyzdvihnout jeho odborné vlastnosti, flexibilitu, ochotu a v neposlední řadě i jeho kreativitu. Celkově profesionální přístup, který jsem požadovala. Tohoto realitního makléře mohu jen doporučit.

Hana R., prodej domu v Chotusicích